Yukarı Çık

Bordrolama Çözümleri

Size verimlilik sağlarız

Firmanızın büyüklüğüne ya da çalışan sayınıza bakmaksızın, Recra Consulting’in iştiraki olduğu grup şirketleri aracılığıyla bordrolama çözümlerinden faydalanarak esneklik kazanabilir, süreçlerinizin verimliliğini arttırabilir ve olası risklerinizi azaltabilirsiniz.

Bu alanda son derece deneyimli olan grup şirketimiz, Türk İş Kanunu’na uygun bir şekilde yükümlülüklerinizi yerine getirirken, teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak verimliliği arttırırlar.

Firmaların bordrolama süreçlerinde dış kaynak kullanmaları için yapılarına ve ihtiyaçlarına bağlı olarak değişen birçok farklı neden vardır:

Risk Paylaşımı:

Alanında uzman olan grup şirketimiz, kanun ve mevzuattaki tüm değişiklikleri ve uygulamaları takip eder. Bizim işimiz; bir yandan faydalanabileceğiniz mali teşviklerle ilgili sizi yönlendirmek, diğer yandan yanlış uygulamalar neticesinde oluşabilecek potansiyel risklerden sizi korumaktır.

Gizlilik:

Bordrolama süreçlerinizde dış kaynak kullanarak gizli kalması gereken maaş ve yan haklar gibi özel bilgilerin şirket içerisinde ifşasını engellemiş olursunuz.

Pazara Kolay Erişim:

Çok uluslu şirketler Türkiye'de fiziksel ve yasal kuruluşlarından önce dış kaynak hizmetlerinden faydalanarak personel istihdam edebilirler. Böylelikle Türkiye pazarını inceleme ve nüfuz etme avantajını elde eder, gelecek iş planlarına katkı sağlayacak kıymetli bilgilere erişirler.

Verimlilik:

Ana faaliyet konunuzla doğrudan ilişkili olmayan her meşgale odaklanmanızı engeller ve sizi yavaşlatır. Kapasite ve kaynaklarınızı doğru kullanarak işinizde rekabet avantajı elde etmek için bordrolama sürecinizi dış kaynakla yönetebilirsiniz.

Teknoloji Kullanımı:

Bordrolama sürecinizde dış kaynak kullanarak, yazılım satın alma veya uyarlama gibi yatırım maliyetlerine katlanmak zorunda kalmadan grup şirketimizin altyapısından faydalanırsınız.

Operasyonel ve Ekonomik Esneklik:

Dış kaynak kullanımı, firmaların özellikle destek fonksiyonlarında esnek işgücünden faydalanmalarına olanak sağlar ve değişen ekonomik koşullar esnasında avantaj yaratır.